Menu

Cart

Obsah

drobečková navigace

Profila

vyrobci-logo-profilaProdej obkladové techniky, stavební chemie SHÖNOX, lišt a systémů SCHLÜTER a dalších dodavatelů, nářadí MONTOLIT, RUBI a KARL DAHM od roku 2002.

Schlüter Systems

vyrobci-logo-schluterProfily Schlüter nabízejí ideální kombinaci funkčnosti a designu. Systémová řešení pro izolaci, separaci, odvodnění a kročejovou izolaci dlažeb.

Schönox

vyrobci-logo-schonoxLepidla, spárovací hmoty, podlahové a stěnové vyrovnávací stěrky, rychletuhnoucí speciální potěry, malty na opravy a montážní cementy, penetrace, izolační systémy, oleje a laky na parkety

PCI Augsburg GmbH

loga.vyrobci logo pciŘada produktů PCI v současné době zahrnuje více než 300 výrbků pro obklady a stavební materiály.

Schlüter Bekotek Therm

vyrobci-logo-bekotek-thermPodlahové konstrukce s nízkou výškou skladby. Energeticky úsporný a rychle reagující systém podlahového vytápění s velmi nízkou teplotou na přívodním potrubí.

Rubi

vyrobci-logo-rubiŘezačky Rubi jsou odborným nářadím pro profesionály, kteří s našimi výrobky nemůžou sáhnout vedle. Řezačky, řezná kolečka, vrtací nástroje pro obklady a dlažby, elektrické pily, lámačky.

RAIMONDI

vyrobci-logo-raimondiOd roku 1974 představuje italská značka Raimondi špičku mezi výrobci profesionálních strojů, příslušenství a spotřebního materiálu pro obkladače, kameníky a příbuzné obory.

Kerdi Board

vyrobci-logo-kerdi-boardMultifunkční podklad pro obkladání stěn, který současně může vytvořit izolaci ve spojení s obkladem a dlažbou a navíc nabízí jako konstrukční deska použití v mnoha oblastech.

Montolit

vyrobci-logo-montolitProfi nářadí pro obkladače, dlaždiče a pokrývače italského výrobce Brevetti MONTOLIT, který začal s výrobou v roce 1946.

Profin

vyrobci-logo-profinPlastové profily pro stavebnictví na obklady a dlažby včetně potřebných plastových doplňků. Kovové lišty pro obklady a dlažby (hliník, mosaz, nerez) včetně balkonových profilů.

Karl Dahm

vyrobci-logo-karl-dahmNástroje pro obkládání, řezačky obkladů, diamantové nástroje a ostatní stavební nářadí v profesionální kvalitě.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

PROFILA TRADE s.r.o.

Cihelní 1191/95, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

IČ: 26846250, DIČ: CZ26846250

(+420) 596 262 634

Příručka ke stažení

Přihlásit nebo Registrovat