Menu

Cart

Obsah

drobečková navigace

Montolit F1 BROOKLYNMontolit F1 BROOKLYN
zvětšit
Montolit F1 BROOKLYNMontolit F1 BROOKLYN

Montolit F1 BROOKLYN

Elektrická pila na velkoformátové dlaždice.
Hodnocení: Nehodnoceno Výrobce: MONTOLIT
Prodejní cena: 74 '482,- Kč
Cena bez DPH: 61 '555,- Kč
hodnota DPH: 12 '927,- Kč
  • Popis produktu
  • Hodnocení

Vodou chlazená elektrická pila pro řezání velkorozměrových dlaždic z keramiky, kamene a betonu délky až 181 cm, kamenické rohy - JOLLY - řezání pod úhlem 45° včetně celoobvodového diamantového kotouče SCX DNA.

Řežte snadno a s maximální přesností

F1 BROOKLYN je elektrická pila s vodním chlazením, s řezáním JOLLY (kamenické rohy) a horním pojezdem k řezání materiálů větších rozměrů. Elektrická pila na velkoformátové dlaždice F1 BROOKLYN má také nastavitelnou výšku řezu. Velkou výhodou je snížená hmotnost, a tudíž snadná manipulace. Nabízíme vám ji včetně diamantového kotouče SCX250.

Technické parametry a provedení

  • Rám pily je vyrobený z hliníku. Je vyztužený díly z pozinkované oceli. Použití hliníku snížilo hmotnost až o 30 % ve srovnání se staršími modely. Díky ocelovým dílům nebyla omezena konstrukční pevnost stroje.
  • Modely F1-151/181 jsou pro zajištění rovné pracovní plochy vybaveny patentovaným systémem pro nastavení nohou do roviny. Při řezání materiál pokládáte na pracovní stoly z nerezové oceli.
  • Řezání pod úhlem (JOLLY) se provádí nakloněním celé pojezdové traverzy. Po konstrukčně pevné traverze jezdí motor s vysokým výkonem 2,2 kW a speciálním diamantovým kotoučem na nejtvrdší obkladové materiály.

Pomocí otočného úhelníku a dorazu nastavíte potřebnou polohu dlažby pro přesný řez. Dlažbu upevníte ke stolu pomocí patentovaného zadního dorazu. Polohovatelná, nastavitelná výška kotouče umožňuje pohybovat kotoučem nahoru a dolů. To umožňuje řemeslníkovi řezat do dlaždice rovnoběžné drážky se stejnou hloubkou.

montolit f1 brooklin tabulka

 

Zatím zde není žádné hodnocení zboží

PROFILA TRADE s.r.o.

Cihelní 1191/95, 702 00 Ostrava – Moravská Ostrava

IČ: 26846250, DIČ: CZ26846250

(+420) 596 262 634

Příručka ke stažení

Přihlásit nebo Registrovat